strona główna | dojazd | o firmie | regulamin
 
  czynne: od poniedziałku do piątku 10:00 - 13:00   |   tel. 81 448-27-38, tel. 81 448-27-39   |   20-491 Lublin, ul. Wapowskiego 1 lok. 7A  
 

WYMIANA WYŚWIETLACZA LCD w nawigacji TomTom ®

strona zawiera opis usługi związanej z wymianą wyświetlacza (ekranu) LCD w nawigacjach firmy TomTom
 
 
iNaoo naprawa wyświetlacza LCD TomTom W naszym serwisie można dokonać wymiany wyświetlacza (ekranu) LCD w większości nawigacji firmy TomTom. Możliwości są uzależnione od bieżących stanów magazynowych wspomnianych wyświetlaczy. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat. Stronę staramy się na miarę możliwości aktualizować, jednak w przypadku pytań zachęcam do kontaktu bezpośrednio z serwisem (telefon, e-mail lub osobiście).

W naszej ofercie znajdziesz: wymianę wyświetlacza LCD, wymianę wyświetlacza wraz z warstwą dotykową (na innej stronie wymianę samej warstwy dotykowej) oraz wymianę całego kompletu front panela LCD (wyświetlacz, dotyk, ramka będąca częścią obudowy oraz alternatywnie mikrofon wbudowany w ramkę do odczytu poleceń głosowych nawigacji).

Naszą ofertę staramy się uzupełniać na bieżąco, zaopatrując się w wyświetlacze do niemal wszystkich dostępnych na rynku modeli nawigacji TomTom. W ofercie posiadamy zarówno wyświetlacze nowe jak i te tańsze - używane (w 100% sprawne, sprzedawane z gwarancją). Aby uzyskać informację o dostępności wyświetlacza do Twojej nawigacji skontaktuj się z nami i podaj model swojego urządzenia, a my ustalimy czy pasujący wyświetlacz jest na tą chwilę na naszym magazynie.
iNaoo naprawa wyświetlacza LCD TomTom Jeżeli posiadasz nawigację TomTom, w której występuje jedna lub więcej z następujących usterek:
  • rozbity ekran (wyświetlacz LCD)
  • uszkodzona warstwa dotykowa (rozbita lub nie reaguje właściwie)
  • obraz nie jest wyświetlany w całości (zazwyczaj też wskutek jego rozbicia)
  • na obrazie widać ślady zalania lub zawilgocenia (przy jasnym tle występują smugi)
  • na ekranie widać pionowe lub poziome paski (bez względu na wyświetlaną treść)
to ta usługa jest skierowana właśnie do Ciebie.

Aby wymienić wyświetlacz w naszym serwisie należy dostarczyć nawigację osobiście do punktu na ul. Wapowskiego 1 lok. 7A w Lublinie lub wysłać (na ten sam adres) pocztą/kurierem (do paczki dołącz kartkę z informacją co chcesz by zostało wykonane i numer telefonu kontaktowego). Wskazane jest, aby przed dostarczeniem urządzenia do serwisu upewnić się czy posiadamy dostępny dany model wyświetlacza.


iNaoo naprawa wyświetlacza LCD TomTom iNaoo naprawa wyświetlacza LCD TomTom


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00.
Wszystkie wskazane formy kontaktu są do Państwa dyspozycji w godzinach naszej pracy.

Jednocześnie zabrania się wykorzystywania informacji kontaktowych w celach kierowania do nas treści reklamowych/informacji handlowych (dotyczy to zarówno meilingu jak i ofert telefonicznych). Podstawa prawna: art. 172 ust. 1 ustawy Prawo Telekomunikacyjne - nie zastosowanie się do niniejszej informacji grozi odpowiedzialnością z art. 209 w/w ustawy.
 
 
iNaoo SERWIS
pogwarancyjny SERWIS nawigacji TomTom oraz obsługa informatyczna firm

20-491 Lublin, ul. B. Wapowskiego 1 lokal 7A
NIP: 946-241-08-66, REGON: 061499377

(zalecany wjazd od ul. Diamentowej w ul. Wolińskiego lub ul. Domeyki, lokal w pasażach handlowych, na dole bloku Wapowskiego 1, pomiędzy przedszkolem Misiaczek a Biurem Rachunkowym)
  kontakt i godziny otwarcia:

czynne od poniedziałku do piątku 10:00 - 13:00
serwis: tel. 81 448-27-38 | serwis@inaoo.pl
sekretariat: tel. 81 448-27-39 | sekretariat@inaoo.pl

Copyright 2008-2018 © iNaoo Sebastian Prus